İşte Metin Şen’in yeni aşkı!

Ünlü işadamı, evvelki gün Bodrum Park Şamdan’a Metin Arolat’ı dinlemeye gidince bağlantısı de açığa çıktı!

Sarışın bir bayanla sahnenin yanında el ele arzı endam eden Metin Şen’in bu imajı kameralara takılınca araştırdım ve yanındaki gizemli bayanın kim olduğunu öğrendim!

Yanındaki isim, cemiyetin yakından tanıdığı Seçil Sırmacı. Daha evvel Uğur Güven’le aşk yaşayarak ismini kamuoyunda duyuran Sırmacı, belirli ki taze bekarın gönlünü çelmeyi başarmış. Cemiyet hayatından dostlarının yanında yeni sevgilisiyle el ele gezecek kadar bağlantıları ilerlemiş demek ki…

Al Pacino’nun hocasından ders aldı

Melisa Berberoğlu, yaz tatilini Viyana’da oyunculuk kampında geçirdi. “Üç Kız Kardeş” dizisiyle büyük çıkış yakalayan Berberoğlu, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun.

Ana lisanı üzere İngilizce ve Almanca bilen, oyun çevirileri yapan oyuncu, Meisner Acting Academy’de ünlülerin hocası Steven Ditmyer’den ders aldı.

Al Pacino, Sam Waterston, Dianne Wiest ve Blythe Danner üzere yıldızların birlikte çalıştığı Ditmyer, dünyanın her yerinden gelen genç öğrencilere kendi özgün tekniğini öğretti.

Bu kere kız babası olacak

Fenerbahçe’nin yıldız futbolcusu Serdar Aziz’in ikinci defa baba olma heyecanını yaşadığını ilk benden duymuştunuz. 2014’te evlenen Tuğçe-Serdar Aziz çiftinin 6 yaşında Yaman Ali isminde bir oğlu var. Duyduğuma nazaran çift, bebeklerinin cinsiyetini öğrenmiş. Bu defa bir kızları olacakmış…

Açılışta bir ortaya geldiler

Ali Doğan liderliğindeki Doğan Sigorta Brokerliği ve Reasürans, unutulmaz bir anıya şahitlik etti. 42’nci yılını coşkuyla selamlayan bu esaslı kuruluş, çağdaş ve yenilikçi yeni merkezinin kapılarını davetle açtı.

Açılış davetine işadamı Murat Ülker, TBMM Meclis Lider Vekili Celal Adan, sanayici Şaban Gülbahar ile eski müsteşar Mert Kansin üzere saygın isimler katıldı. Bu özel aktiflik, büyük muvaffakiyetlerin gururla taçlandırıldığı bir gün oldu.

Beşiktaşlılar Nişantaşı’nda buluştu

Beşiktaş topluluğu, evvelki akşam Nişantaşı’ndaki Cabbar’da bir ortaya geldi. Hayli keyifli geçen yemekte; BJK İkinci Başkanı Engin Baltacı, Asbaşkan Emre Kocadağ, yönetim kurulu üyeleri Murat Kılıç, Ali Bayrak, Bilgihan Cenk Sürmen, İbrahim Kemal, Barış Dillioğlu, Seyit Ateş ve birçok Beşiktaşlı vardı. Birçok marka da amatör branşlara takviye kelamı verdi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir