Jorge Jesus için imza toplandı! F.Bahçe’nin hocası, büyük ilgiye cevap verdi

1 ayda 3 kupa kaybeden Vitor Pereira ile bir an evvel yolların ayrılmasını isteyen Flamengolu taraftarlar, Jorge Jesus için harekete geçti. Pereira’nın kovulup yerine Jorge Jesus’un getirilmesi için imza kampanyası başlatıldı.

“BİZİ KEYİFLİ EDECEK”

Organizasyonu başlatan kümeden yapılan açıklamada, “Pereira ile yollar çabucak ayrıldıktan sonra kumar oynamadan, Jesus’un misyona getirilmesi gerek. Mister (Jesus), Fenerbahçe’den ayrılmak üzere. Onun gelmesi, bizi tekrar keyifli bir insan haline getirecek” tabirleri kullanıldı.

JESUS’UN ÖNCELİĞİ FENERBAHEÇ

Fanatik, Jesus’un bu konula ilgili Portekiz basınına yaptığı açıklamaları paylaştı. Portekizli hoca, “Şu anda tek niyetim, ekibinin başarısı. Önümüzde kazanılmayı bekleyen bir Beşiktaş derbisi var. Teknik heyet ve futbolcularımla tatilde bile sık sık telefonla konuşuyor, gelişmeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Ülke Ulusal Ekipleri’ne giden oyuncuların durumunu yakından izliyoruz. Sakat dönmemeleri en büyük dileğimiz. Bunun ismi Türkiye Kupası mı yoksa Süper Lig mi olur, önümüzdeki maçlarda alacağımız sonuçlar aşikâr edecek. Lakin ben dönem başından bu yana asıl hedefimizin Süper Lig şampiyonluğu olduğunu söylüyorum. Bu amaçtan şaşma yok. Beşiktaş derbisi ile başlayacak olan güçlü maratonda artık puan kayıplarına tahammülümüz yok” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir